KONST / Litografier / Färglitografi 12455323
nr 1245 5323
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 275/295. Motivet: 42x53 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:46:47
29/3 11:10:54
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm